Rancho La Paz Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Sæsonåben udendørs pool | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Børnevenlig Tremmesenge/vugger | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Med udsigt over haven ligger Rancho La Paz Villa omkring 4 km fra cristo grande.
Centrum af Los Reartes ligger næsten 2 km fra stedet. Castillo Romano kan man nå i en 15 minutters biltur fra stedet.
Et tekøkken findes på denne bolig.
- Lokale seværdigheder
- Morteros Aborigenes1571 km
- Valle de Calamuchita4583 km
- Sendero Yucac1205 km
- Campo de doma1704 km
- Capilla Inmaculada Concepcion1749 km
- Balneario El Aguacero430 km
- Cabanas Cuatro Suenos734 km
- Lufthavne
- Cordoba Lufthavn103 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Sæsonåben udendørs pool
- Have
- Lavvandede ende
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Rancho La Paz Villa?
Gæster på Rancho La Paz Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Rancho La Paz Villa?
Den gennemsnitlige pris i Rancho La Paz Villa er 800$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Rancho La Paz Villa?
Du kan bo på Rancho La Paz Villa med dit kæledyr.